Historie firmy

V roce 2007 byla založena malá rodinná firma Chovatelské potřeby ZVERIFIT. Naše zkušenosti o kvalitě služeb a lásce ke zvířátkům, bychom rádi prezentovali v naší neobyčejné vzorkové kamenné prodejně chovatelských potřeb ZVERIFIT v Babicích u Šternberka o ploše 300 m2 a v našem online-shopu chovatelských potřeb, který je Vám k dispozici 24 hodin denně www.zverifit.cz.

Protože máme zvířátka rádi, nebudeme je v naší prodejně prodávat, ale doporučujeme Vám vyhledat zkušeného chovatele. Jsme toho názoru, že jen chovatel, který je v denním kontaktu se zvířátkem určitého druhu a rasy které hledáte a poskytuje mu veškerou péči a lásku, Vám nejlépe upřesní charakter, zdravotní stav a potřebu zvířátka. Při zakoupení zvířátka u chovatele máte jistotu, že Vám i po zakoupení nadále rád s Vašim mazlíčkem pomůže v případě kdy si nebudete vedět rady.

S velkou radostí se nám podařilo letošního roku 2010 otevřít psí salůnek a  psí hotel PIF www.psisalunek-pif.cz www.psiskolka-pif.cz.

V psím  hotelu Vám Vašeho mazlíčka pohlídáme po dobu Vaší dovolené, služební cesty nebo dlouhodobé nemoci.

Pro Vaše mazlíčky plánujeme do budoucna prázdninový penzion v pěkném prostředí i pro náročné požadavky našich klientů.

V naší prodejně a našem online shopu najdete veškerý sortiment chovatelských potřeb, který se budeme snažit neustále rozšiřovat. Pro náš shop budeme vyhledávat a prezentovat výrobky z celého světa od firem více i méně známých, které přispívají k lepšímu zdraví a péči o Vašeho mazlíčka.

Rádi Vám odborně poradíme a Vaše otázky rádi zodpovíme. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@zverifit.eu nebo na telefonním čísle: +420 585 000 023, mobil: +420 777 019 260

Přejeme Vám příjemný a spokojený nákup u nás
Váš Zverifit tým