Podporujeme tyto běžné metody placení

  1. Dobírka
  2. Bankovní převod - sleva 3%
  3. Hotově (osobní odběr)

1. Dobírka

Zásilková služba, platba na dobírku- zaplatíte při přebírání zásilky.Zasíláme buď Českou poštou nebo expresní zásilkovou službou PPL.Maximální váha jednoho balíku je 30 kg.

!POZOR NOVINKA! od 18. října 2010.

Od tohoto data je možné uhradit dobírkové částky také platební kartou příjemce. Všichni řidiči společnosti PPL  jsou vybavení online skenery, které disponují terminály pro platbu platební kartou a tiskárnou pro tisk stvrzenky. Pokud si objednáte zásilku na dobírku, budete se moci při přebírání zásilky svobodně rozhodnout, zda dobírkovou částku zaplatí hotově, či platební kartou. 

2. Bankovním převodem sleva 3%

Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme do 24 hodin v pracovní dny, na Váš e-mail uvedený v registraci zálohovou fakturu obsahující číslo účtu i variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u ČSOB..
Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

3. Hotově (osobní odběr Babice)

V případě osobního odběru budete kontaktováni (případné dotazy a informace Vám budou sděleny na telefonním čísle: +420 585 000 023, že je zboží pro Vás zarezervováno a připraveno, poté si jej můžete vyzvednout na uvedené adrese:

Výdejní místo:  kamenná prodejna Zverifit, Babice 24, 785 01Šternberk