Detail aktuality

1 leden 2014

Psí salůnek- školka PIF, krátkodobé dlouhodobé hlídání pejsků.


 

Psí salůnek a psí školka-krátkodobé dlouhodobé hlídání pejsků. Psí salůnek- školka- penzion se nachází v areálu www.zverifit.cz v Babicích u Šternberka-směr Uničov.

Psí salůnek PIF – teta ze školky paní Jitka Bezděková, která se již na Vaše čtyřnohé mazlíky nesmírně těší. Její lásku ke zvířátkům pocítíte již při první návštěvě a budete mile překvapeni jejím vlídným a trpělivým chováním. V psím salůnku můžete očekávat následující služby: koupání, stříhání, trimování, česání, stříhání drápků, čištění žlázních kanálků, relaxační masáž pejska.

Psí školka, penzion PIF 24 hod. servis - Neradi necháváte Vašeho pejska samotného doma? My pro Vás máme řešení. Svěřte nám Vašeho pejska po dobu Vaší nepřítomnosti a my se o něj postaráme. Pejsek si bude moci zadovádět s jinými psíky popřípadě na přání můžeme pejska pohlídat samostatně.

Pooperační péče o pejska v době Vaší nepřítomnosti. (po kastraci, nutné pravidelné podávání léku, krmení pejska v pravidelných intervalech po malých dávkách a jiné.

Taxík tlapka Zverifit - Zajistíme Vám dovoz a odvoz do naší psí školky nebo k veterináři i v akutních případech. Možnost zajištění termínu veterináře, na klinice a veškerých formalit s nimi spojených.

Veškeré informace ohledně psího salůnku, hlídání pejsků v psí školce kontaktujte paní Jitku Bezděkovou Tel. +420 777019260, www.psisalunek-pif.cz
 


Autor: Zverifit.czZpět na výčet